|
|
|
|
|
| |
» Automobily » Brigády, přivýdělky » Byty - prodej a pronájom » Dětské zboží » Dovolená, zájezdy » Elektro, bíle zboží » Hobby, army, volný čas » Kancelářská technika » Knihy, literatura » Kultura - hudba, vstupenky » Mobily, komunikace » Motocykly » Nábytek, bydlení » Nákladní, užitkové vozy » Nářadí, nástroje » Nemovitosti, reality » Oblečení, obuv » Počítače, výp. technika » Podnikání, finance » Přístroje » Rostliny, zahrada » Služby, půjčky » Sport » Starožitnosti, sbírky » Stroje » Studium a učebnice » Suroviny, polotovary » Ubytování (ČR, svět) » Video, foto, audio » Zaměstnání, práce » Zbylé a nezařazené » Zdraví, péče o tělo » Zvířata, chovatelske potřeby |
|
|
|
|
| |
Vyplacime exekuce a provadime - ponuka - Služby, půjčky - [30.09.2009] |
Editovat |
|
|
|
|
|
| |
Nabizime jedinecne produkty jistene nemovitosti.
Pujcka na zastavu se splatnosti az 15 let a s moznosti poskytnuti financnich prostredku do vyse 50% z hodnoty nemovitosti.U bytu max. 250.000 Kc.
Pripadna provize za zprostredkovani pujcky je az po vyplaceni financnich prostredku na ucet klienta. Provize je jiz od 5% z poskytnute castky.
Zpetny leasing na rodinne domy a byty i druzstevni s moznosti poskytnuti financnich prostredku do vyse az 50% z hodnoty nemovitosti, max. vsak 1.000.000 i u bytu.
Splatnost/doba najmu je u bytu druzstevnich 6 let, rodinnych domu 12 let a u bytu v osobnim vl. az 20 let.
Hned Vam rekneme presnou vysi najmu na Vami pozadovanou castku a dobu.
U obou produktu nedokladate prijem, vek nerozhoduje, vyrizeni jiz do 14-ti dnu od dodani potrebnych podkladu.
Vhodne i pro klienty v exekuci. |
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
« Zpět na předchozí stránku |
|
| |
|
|
| |
| Jméno: |
Renata Skockova |
| E-mail: |
uverovapohotovost seznam.cz |
| Telefon: |
774273579 |
| Kraj: |
Moravskoslezský kraj |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|